Zabiegi odchudzające

Zabiegi odchudzające – ROLLMASAŻ

Aby pomóc sobie w redukcji masy ciała warto sięgnąć po najnowsze osiągnięcia z dziedziny SPA & Wellness, tak zwane zabiegi odchudzające.

Do dyspozycji naszych pacjentów pozostają liczne sprzęty, które nie tylko pomagają schudnąć, ale również zachować prawidłowe napięcie skóry podczas odchudzania, co jest jednym z kluczowych, a zaniedbywanych aspektów dietetyki. Zabiegiem stanowiącym idealne uzupełnienie odchudzania jest rollmasaż z podczerwienią.

Z jednej strony podczerwień pobudza spalanie tkanki tłuszczowej, a z drugiej – ujędrnia skórę i redukuje cellulit. Zabieg ten można stosować w każdym etapie odchudzania.

Zabiegi odchudzające – POWERSLIM

Kolejnym zabiegiem, z którego warto skorzystać jest sauna na podczerwień. Istotą sauny Powerslim jest przegrzanie organizmu, przez co w znaczący sposób przyspieszymy nasz metabolizm. Dodatkowo seans w saunie pomoże nam się odprężyć.

Z zabiegów w saunie warto skorzystać na samym początku, aby efektywnie pobudzić metabolizm, a co za tym idzie, przyśpieszyć tempo odchudzania. Zabiegiem, który idealnie sprawdzi się w momencie, gdy tempo odchudzania zaczyna spadać – czyli gdzieś po 1 miesiącu diety jest liposukcja ultradźwiękowa.

Zabiegi liposukcji ultradźwiękowej wykonywane są w naszym gabinecie na najmocniejszym sprzęcie Sculptor II. Istotą tych zabiegów jest uszkodzenie adipocytów (komórek tłuszczowych), które spowoduje uwolnienie z nich trójglicerydów i zmniejszenie obwodu. Należy pamiętać, że po zabiegu wskazany jest godzinny spacer lub inna aktywność fizyczna w celu spalenia uwolnionych trójglicerydów.

Stosując zabiegi wspomagające odchudzanie należy jednak pamiętać, że ich wykorzystanie ma sens jedynie wtedy, gdy połączymy je z wysiłkiem fizycznym i odpowiednią dietą.

Zachęcamy do kontaktu z naszym gabinetem, odpowiemy na każde pytanie, oraz w razie potrzeby zarezerwujemy termin.